Kolęda Styczeń 2017

DATA TRASA MINISTRANCI

PONIEDZIAŁEK 2 I, G. 16.00 ul. Hallera od ul. Imielińskiej do spotkania KALETKA DOMINIK GAWLIK KAMIL
PONIEDZIAŁEK 2 I, G. 16.00 ul. Hallera od nr 23b i 22a do spotkania z pierwszą kolędą TYMCIO PAWEŁ PLEWNIOK NICOLAS
PONIEDZIAŁEK 2 I, G. 16.00 ul. Zachęty od początku PYTLIK DARIUSZ ZYCH DAWID
WTOREK 3 I, G. 16.00 ul. Hallera od nr 22b i 23c w kierunku kolei KALETKA DOMINIK GÓRA MARCIN
WTOREK 3 I, G. 16.00 ul. Hallera od kolei do spotkania z pierwszą kolędą MORCINEK FILIP KOŁODZIEJSKI PATRYK
WTOREK 3 I, G. 16.00 ul. Ks. P. Skargi od końca SPYRA DOMINIK KOLNY MICHAŁ
ŚRODA 4 I, G. 16.00 ul. Dunikowskiego od kolei do spotkania z drugą kolędą SŁUPIŃSKI KRZYSZTOF SYNOWIEC PAWEŁ
ŚRODA 4 I, G. 16.00 ul. Dunikowskiego od nr 26 i 27h w kierunku kolei    
ŚRODA 4 I, G. 16.00 ul. Bluszczowa od początku TYMCIO PAWEŁ FICEK ANTONI
CZWARTEK 5 I, G. 16.00 ul. Dunikowskiego od nr 28 i 29 w kierunku lasu ŻOŁNECZKO BŁAŻEJ KOPACZ ERYK
CZWARTEK 5 I, G. 16.00 ul. Dunikowskiego od lasu do spotkania z pierwszą kolędą   SZTUKOWSKI DANIEL
CZWARTEK 5 I, G. 16.00 ul. Brzozy od początku    
PIĄTEK 6 I, G. 13.30 ul. Sapety od początku do spotkania z drugą kolędą POLKO MARCIN KARCZYŃSKI BARTOSZ
DATA TRASA MINISTRANCI
PIĄTEK 6 I, G. 13.30 ul. Sapety od końca MAKOWSKI IGOR HERICHT KAJETAN
PIĄTEK 6 I, G. 13.30 ul. Apteczna od początku SZCZĘSNY MARCIN MALORNY SEBASTIAN
SOBOTA 7 I, G. 10.00 ul. Turystyczna od lasu do nr 50 i 41 FICEK SZYMON FICEK ANTONI
SOBOTA 7 I, G. 10.00 ul. Turystyczna od nr 28 i 17 do nr 48 i 39 WOLWIAK SZYMON GRZYBOWSKI DAWID
SOBOTA 7 I, G. 10.00 ul. Turystyczna od ul. Imielińskiej do nr 30 i ul. Modrzewiowa KANIA KRZYSZTOF GAWLIK KAMIL
SOBOTA 7 I, G. 10.00 ul. Dobra od początku KOZDRA BARTŁOMIEJ KOŁODZIEJSKI PATRYK

 

NIEDZIELA 8 I,

G. 13.30

ul. Kusocińskiego od początku do nr 9 i 18 oraz ul. Zacisze MARSZAŁEK MATEUSZ FICEK ANTONI
NIEDZIELA 8 I,

G. 13.30

ul. Kusocińskiego od końca do nr 11 i 20a FICEK SZYMON MAKOWSKI IGOR
NIEDZIELA 8 I,

G. 13.30

ul. Malczewskiego od ul. Imielińskiej oraz ul. Cicha BORGIEL FRANCISZEK PIELORZ JAN
NIEDZIELA 8 I,

G. 13.30

ul. Malczewskiego od końca do spotkania z kolędą WOLWIAK SZYMON GRZYBOWSKI DAWID
PONIEDZIAŁEK 9 I,

G. 16.00

ul. Lipowa MARSZAŁEK MATEUSZ GAWLIK KAMIL
PONIEDZIAŁEK 9 I,

G. 16.00

ul. Akacjowa, ul. Grabowa DŁUGAJCZYK WOJCIECH PYTLIK DARIUSZ
PONIEDZIAŁEK 9 I,

G. 16.00

ul. Malornego od końca PLEWNIOK NICOLAS SZTUKOWSKI DANIEL
WTOREK 10 I,

G. 16.00

ul. Perłowa, ul. Szaniawskiego od początku SZYMAŃSKI PAWEŁ ŻUREK MICHAŁ
WTOREK 10 I,

G. 16.00

ul. Szaniawskiego od końca do spotkania z kolędą KALETKA DOMINIK FICEK ANTONI
DATA TRASA MINISTRANCI
WTOREK 10 I,

G. 16.00

ul. Niemcewicza od końca ŻOŁNECZKO BŁAŻEJ MAKOWSKI IGOR
ŚRODA 11 I,

G. 16.00

ul. Rejtana, ul. Kordiana, ul. Wróblewskiego FICEK ANTONI HERICHT KAJETAN
ŚRODA 11 I,

G. 16.00

ul. Kowalska, ul. Olszewskiego CETERA DANIEL GÓRA MARCIN
ŚRODA 11 I,

G. 16.00

ul. Baranowicza od końca MORCINEK SZYMON MAKOWSKI IGOR
CZWARTEK 12 I,

G. 16.00

ul. Dąbrowskiej od początku PYTLIK DARIUSZ CETERA DANIEL
CZWARTEK 12 I,

G. 16.00

ul. Francuska od początku SZTUKOWSKI SEBASTIAN SZTUKOWSKI DANIEL
CZWARTEK 12 I,

G. 16.00

ul. Broszkiewicza, ul. Marka, ul. Skotnicy SZYMAŃSKI PAWEŁ MARSZAŁEK MATEUSZ
PIĄTEK 13 I,

G. 16.00

ul. Heweliusza od ul. Wyzwolenia do spotkania z kolędą SZCZĘSNY MARCIN OGÓREK JAN
PIĄTEK 13 I,

G. 16.00

ul. Heweliusza od ul. Turystycznej KANIA KRZYSZTOF SZYMAŃSKI PAWEŁ
PIĄTEK 13 I,

G. 16.00

ul. Kamienna od końca TYMCIO PAWEŁ CETERA DANIEL
SOBOTA 14 I,

G. 10.00

ul. Imielińska od nr 58 i41 w kier. wiaduktu do nr 15 i 26 MALORNY ALAN MALORNY SEBASTIAN
SOBOTA 14 I,

G. 10.00

ul. Sosnowa od końca, ul. Imielińska od mostu w kier. kościoła do nr 24 i 13 (obie strony) TYMCIO PAWEŁ GAWLIK KAMIL
SOBOTA 14 I,

G. 10.00

ul. Liliowa od początku, ul. Lawendowa WOLWIAK SZYMON GRZYBOWSKI DAWID
SOBOTA 14 I,

G. 10.00

ul. Łąkowa od nr 20, ul. Imielińska od nr 151 w kier. kościoła do nr 119 i od nr 154 do nr 134 (obie strony) GRZYBOWSKI MATEUSZ ZYCH DAWID
NIEDZIELA 15 I,

G. 13.30

ul. Podmiejska od ul. Br. Alberta do spotkania z kolędą KARCZYŃSKI BARTOSZ MORCINEK FILIP
NIEDZIELA 15 I,

G. 13.30

ul. Podmiejska od końca CEPA PRZEMYSŁAW KNAP JONASZ
NIEDZIELA 15 I,

G. 13.30

ul. Drzymały od nr 56 i 131 do torów nr 121 i 40 ŻUREK MICHAŁ STOLARCZYK PIOTR

 

 

Dodaj komentarz